PAS VERA GRABOCKËS DHE ALKETËS/ Këngëtari i njohur: Vitin tjetër do bëj dhe unë festival (FOTO) – AlpeGossip
PAS VERA GRABOCKËS DHE ALKETËS/ Këngëtari i njohur: Vitin tjetër do bëj dhe unë festival (FOTO)

PAS VERA GRABOCKËS DHE ALKETËS/ Këngëtari i njohur: Vitin tjetër do bëj dhe unë festival (FOTO)

Festivali i 58 i RTSH-së i organizuar nga Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu këtë vit pati shumë bujë e u komentua shumë. Pas këtij festivali kantautori i njohur Gjergj Leka ka treguar në emisionin “Soiree” me  se vitin që vjen do të sjellë edhe ai një festival.

Jonida Shehu e ka pyetur Fitnete Tudën nëse do dëshironte të ngjitej në festival dhe Gjergj Leka ka zbuluar se vetë ai do të organizojë një festival.

“Unë nuk e kam thënë akoma, por vitin tjetër do bëj një festival. Unë ua bëj ftesën që sot”, u shpreh Gjergj Leka duke iu drejtuar artistes së madhe Fitnete Tuda. Ndër të tjera ai ka shtuar se nuk ka frikë nga konkurrenca.