RIKTHIMI I “CHUNKY SNEAKERS”/ Nga Balenciaga te llojet e reja të shtëpisë Adidas – AlpeGossip
RIKTHIMI I “CHUNKY SNEAKERS”/ Nga Balenciaga te llojet e reja të shtëpisë Adidas

RIKTHIMI I “CHUNKY SNEAKERS”/ Nga Balenciaga te llojet e reja të shtëpisë Adidas

“Chunky Sneakers” rikthehen këtë vjeshtë dhe janë tendenca e re. I keni parasysh atletet e gjimnastikës me shollë të madhe, dhe që i kemi parë ngado edhe gjatë stinës që lamë pas?

Pikërisht ato! Nëse po mendoni të blini atlete, vjeshta është momenti i duhur. Kombinimin mund ta bëni njësoj si emrat e famshëm, qoftë me veshje superfemërore, qoftë dhe duke luajtur me kontrastet për ta bërë unik pamjen tuaj. Nga Balenciaga të llojet e reja të shtëpisë Adidas, ndiqni galerinë e fotove.