Bëhet baba për herë të parë/ Reperi shqiptar i vendos djalit emrin super të veçantë (FOTO) – AlpeGossip
Bëhet baba për herë të parë/ Reperi shqiptar i vendos djalit emrin super të veçantë (FOTO)

Bëhet baba për herë të parë/ Reperi shqiptar i vendos djalit emrin super të veçantë (FOTO)

Reperi i njohur i hiteve “Pare”, “So ghetto” etj., Bim Bimma, është bërë baba për herë të parë. Partnerja e tij, Fjolla Vokshi, ka sjellë në jetë ditën e djeshme një djalë.

Lajmin e gëzueshim nuk e ka dhënë vetë reperi. Motra e tij, Hana Kursani, ka treguar për ‘Prive’ se është bërë hallë për herë të parë dhe ka zbuluar emrin e veçantë që çifti i ka vendosur të birit.

Bim Bimma dhe Fjolla kanë vendosur ta pagëzojnë djalin e tyre me emrin Gegë, një emër tipik shqiptar.