TREJSI SEJDINI “ÇMEND” RRJETIN/ I heq të gjitha dhe tregon gjoksin (FOTOT) – AlpeGossip
TREJSI SEJDINI “ÇMEND” RRJETIN/ I heq të gjitha dhe tregon gjoksin (FOTOT)

TREJSI SEJDINI “ÇMEND” RRJETIN/ I heq të gjitha dhe tregon gjoksin (FOTOT)

Trejsi Sejdini ka zgjedhur që t’i argëtojë fansat e saj me një foto të zhveshur.

Ajo ka provokuar fansat, teksa nuk heziton të tregojë gjoksin e saj .

Kujtojmë se Trejsi është parë në një fotosesion edhe me Rina Balajn, ku duket se ka qenë në një videoklip të saj.

FOTOT/ Trejsi Sejdini "çmend" ndjekësit, i heq tëFOTOT/ Trejsi Sejdini "çmend" ndjekësit, i heq tëFOTOT/ Trejsi Sejdini "çmend" ndjekësit, i heq tëFOTOT/ Trejsi Sejdini "çmend" ndjekësit, i heq të