PAS POLEMIKAVE PËR RONELA HAJATIN/ Alban Ramosaj tregon se kush duhet të shkojë në Eurovision – AlpeGossip
PAS POLEMIKAVE PËR RONELA HAJATIN/ Alban Ramosaj tregon se kush duhet të shkojë në Eurovision

PAS POLEMIKAVE PËR RONELA HAJATIN/ Alban Ramosaj tregon se kush duhet të shkojë në Eurovision

Këngëtari i njohur, Alban Ramosaj ishte në një garë të fortë me Ronela Hajatin për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision 2022. Pas fitores së kësaj të fundit dhe performancës në festivalin evropian të këtij viti që u mbajt në Torino, pati shumë polemika.

Së fundmi, Albani ka zhvilluar një intervistë virtuale me ndjekësit në Instagram, ku u është përgjigjur pyetjes së ndjekësve. Një prej tyre e ka pyetur këngëtarin, se cili artist mendon se duhet ta përfaqësojë vendin në Eurovisionin e ardhshëm.

Albani i ka bërë tag Ylli Limanit, duke treguar kështu se do të donte ta shikonte atë në Eurovizion.