“PASTRUES DHE…”/ Sot është doktor i VIP-ave, ja punët që bënte dikur Skerdi Faria – AlpeGossip
“PASTRUES DHE…”/ Sot është doktor i VIP-ave, ja punët që bënte dikur Skerdi Faria

“PASTRUES DHE…”/ Sot është doktor i VIP-ave, ja punët që bënte dikur Skerdi Faria

Sot Skerdi Faria është një nga doktorët plastik më të njohur në vend dhe një ndër personazhet më të komentuar në media. Mirëpo për të mbërritur këtu ku është sot e për t’u bërë i suksesshëm, Skerdi dikur ka bërë disa punë në klinikën e tij.

I ftuar në “Xing me Ermalin”, Skerdi ka treguar se dikur bënte edhe pastruesin në klinikën e tij e shumë punë të tjera përnjëherë.

“Asokohe bëja recepsionistin, menaxherin dhe drejtorin e marketingut, pastruesin e klinikës, anestezistin në sallën e operacionit, përkthyesin për kirurgët dhe shumë të tjera. Po, po edhe pastruesin bëja”, u shpreh Skerdi.