JA NXORRI BOJËN/ Skerdi Faria zbulon VIP-at shqiptarë që kanë bërë operacione – AlpeGossip
JA NXORRI BOJËN/ Skerdi Faria zbulon VIP-at shqiptarë që kanë bërë operacione

JA NXORRI BOJËN/ Skerdi Faria zbulon VIP-at shqiptarë që kanë bërë operacione

I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” është një nga personazhet më të njohur në media e televizion Skerdi Faria. I njohur si Doktori i VIP-ave, Skerdi ka arritur të kthehet në një nga më të komentuarit për operacionet plastike që u ka bërë personazheve të njohur të ekranit, si këngëtarë, prezantuesë etj

Edhe pse ka pranuar që VIP-a të shumtë kanë kaluar në duart e tij për t’u zbukuruar, deri më sot Skerdi nuk ka përmendur emra. Por i ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, doktori i ka thënë një më një të gjithë emrat e VIP-ave që kanë bërë operacione plastike. Megjithatë Skerdi zgjodhi që këtë sekret ta ndante vetëm me Ermalin.

Teksa Skerdi tregonte kush VIP-a kanë bërë operacione plastike, Ermali u shokua dhe nuk mund t’i besonte që disa prej tyre nuk kanë bukuri natyrale.