NDËRRON JETË LEGJENDA E MODËS/ Yjet e “hollywood-it” shpërthejnë në shkrime prekëse: Nga motrat Hadid… – AlpeGossip
NDËRRON JETË LEGJENDA E MODËS/ Yjet e “hollywood-it” shpërthejnë në shkrime prekëse: Nga motrat Hadid…

NDËRRON JETË LEGJENDA E MODËS/ Yjet e “hollywood-it” shpërthejnë në shkrime prekëse: Nga motrat Hadid…

Karl Lagerfeld,një prej stilistëve më të njohur dhe më të dashur të modës ka ndërruar jetë pas luftës em sëmundjen e keqe.

Dizenjuesi i  Chanel është kosideruar gjithmonë mbreti i modës ku ka veshur artistët më të njohur të hollywood-it.

Pas vdekjes së tij të famshëm dhe stilist të  tjerë nderuan njeriun që i veshi duke bërë shkrime prekëse dhe duke shprehur ngushullime. Yjet publikuan foto në Instagram apo story duke i shoqëruar edhe me shkrim.

Gigi Hadid

Bella Hadid

Lindsay Lohan

View this post on Instagram

My heart is broken. Thank you for everything x

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

Diane Kruger

Donatella Versace

Alexa Chung

Victoria Beckham

Linda Evangelista

January Jones

Kris Jenner

Olivier Rousteing