ÇUNA PËRMBAHUNI/ Kejvina Kthella zgjon “TUNDIMIN”, nxjerr në shesh të pasmet bombastike (FOTO) – AlpeGossip
ÇUNA PËRMBAHUNI/ Kejvina Kthella zgjon “TUNDIMIN”, nxjerr në shesh të pasmet bombastike (FOTO)

ÇUNA PËRMBAHUNI/ Kejvina Kthella zgjon “TUNDIMIN”, nxjerr në shesh të pasmet bombastike (FOTO)

Kejvina Kthella sërish është kthyer në tundim për ndjekësit e saj me postimet e fundit.
Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku tregon të pasmet bombastike.

Velina e emisionit ‘Xing’ duket se nuk e ka në plan t’i ndalë provokimet. Pasi ndau foto me gjoksin jashtë tani ajo ka ekspozuar të pasmet.

Reagimet në postimin e saj janë të menjëhershme dhe fansat nuk i kanë kursyer admirimin ndaj pamjes së saj.