CEREMONIA NË NDER TË “TANIT TË TOPIT”/ Vipa-t që morën pjesë dhe veshjet e tyre (FOTO) – AlpeGossip
CEREMONIA NË NDER TË “TANIT TË TOPIT”/ Vipa-t që morën pjesë dhe veshjet e tyre (FOTO)

CEREMONIA NË NDER TË “TANIT TË TOPIT”/ Vipa-t që morën pjesë dhe veshjet e tyre (FOTO)

Ditën e djeshme, themeluesi i Top Medias, Dritan Hoxha, i cili humbi jetën në një aksident tragjik 10 vite më parë, do të festonte 50-vjetorin e lindjes së tij.

Në nder të Dritanit, bashkëshortja e tij, Vjollca Hoxha dhe fëmijët organizuan një festë të madhe me personazhe të famshëm të medias, të cilët kujtuan mbrëmjen e kaluar të ndjerin.

Festa u mbajt në një prej ambienteve më të reja të Top Channel dhe mbrëmja u hap me fjalimin e Vjollcës, teksa në monitor transmetoheshin fragmente nga jeta e Tanit.

Ori Nebinjaj

Albana Osmani dhe Vjollca Hoxha

Erdit Asllanaj dhe Irgen Çela

Kelvi Kadilli dhe Dojna Mema

Jonida Aliçkollari

Flori Binaj dhe Elgiti me Klean

Delinda Disha dhe Renada Caci

Eni Vasili

Jonida Shehu

Ervin Kurti

Bieta dhe Alban Dudushi

Luana Vjollca

Përgatiti: AlpeNews.al