“BIG BROTHER DO SHTYHET ME 1 MUAJ”/ Arbana shtang banorët: Konkurentët e rinj do jenë… – AlpeGossip
“BIG BROTHER DO SHTYHET ME 1 MUAJ”/ Arbana shtang banorët: Konkurentët e rinj do jenë…

“BIG BROTHER DO SHTYHET ME 1 MUAJ”/ Arbana shtang banorët: Konkurentët e rinj do jenë…

Këtë javë banorët patën disa të ftuar VIP në shtëpi për darkë. Disa prej personazheve ishin Agron Llakaj, Ermal Mamaqi, Ed Manushi, Flor Gjini, Xhemi Shehu.

Vëllai i Madh transmetoi disa nga momentet më të bukura nga darka dhe bisedat plot humor që shkëmbyen mes tyre.

Megjithatë Arbana tronditi banorët me një vendim që në fakt më pas ata nuk e besuan.

“Personazhet që darkuan me ju ishin me një qëllim aty. Ata do të jenë personazhet e rinj të Big Brother dhe se emisioni do të shtyhet edhe për një muaj,” tha Arbana.

Për një moment banorët u shtangën por më pas u treguan mosbesues ndaj këtij vendimi.