“A ËSHTË DONALDI PËRPUTHJA JOTE?” Bora Zemani jep përgjigjen e veçantë dhe e pranon publikisht: Po, ndryshe… – AlpeGossip
“A ËSHTË DONALDI PËRPUTHJA JOTE?” Bora Zemani jep përgjigjen e veçantë dhe e pranon publikisht: Po, ndryshe…

“A ËSHTË DONALDI PËRPUTHJA JOTE?” Bora Zemani jep përgjigjen e veçantë dhe e pranon publikisht: Po, ndryshe…

Moderatorja Bora Zemani mbrëmjen e sotme ishte e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”.

Asaj iu besua edhe roli i kapitenes në skuadrën blu, i vajzave të “Përputhen”.

Për të fituar pikë për skuadrën e saj ajo duhej t’i përgjigjej të gjitha pyetjeve, një prej të cilave ka shuar edhe dyshmimet e publikut.

“A është Donaldi përputhja e jote, pra dashuria e jetës tënde?” ishte një ndër pyetjet që Zemani duhet t’i jepte përgjigje dhe ajo u shpreh duke thënë se “PO” , ndryshe nuk do të ishin apo rrinin bashkë.