“KUSH BIR K*RVE TË THOTË TY SE SI…”/ Tezja i del në mbrojtje Megi Pojanit pas videos virale – AlpeGossip
“KUSH BIR K*RVE TË THOTË TY SE SI…”/ Tezja i del në mbrojtje Megi Pojanit pas videos virale

“KUSH BIR K*RVE TË THOTË TY SE SI…”/ Tezja i del në mbrojtje Megi Pojanit pas videos virale

Edhe pse kanë kaluar pak ditë nga video e Megi Pojanit që u bë shumë viale në rrjet, komentet dhe kritikat nuk kanë të ndalur.

Në videon në fjalë, Megi shfaqet duke bërë veprime jo të hijshme mbi varrin e stërgjyshes së saj. Kjo shkaktoi reagime të shumta në mediat sociale dhe Pojani ka kërkuar falje.

E ftuar në emisionin “Wake Up”, Megi është shprehur se video është realizuar pak vite më parë dhe nuk e di se kush e ka ripostuar.

Pavarësisht se pjesa më e madhe e publikut u prek dhe e “dënoi” veprimin e moderatores te varrezat, duke e cilësuar si ofendues dhe të pahijshëm,  familjarët e saj nuk e konsiderojnë ndonjë gjë të madhe.

"Kush bir k*rve të thotë ty se si.."/ Tezja i del në

Ina Pojani, motra e Megit ka publikuar së fundmi në “Instagram” një bisedë “WhatsApp-i” me tezen e tyre, e cila e kritikon Megin jo për veprimin, por pse kërkoi ndjesë publike.

Më bisedë, tezja e vajzave shkruan se: “Se marr vesh pse ke kërkuar falje. Kujt i vajte te varri? Kush bir k*rve ka të drejtë morale të flas ty se çfarë komunikon me stërgjyshen tënde”.