BËHUNI GATI TË KËRCENI/ Luana publikon këngën e re (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
BËHUNI GATI TË KËRCENI/ Luana publikon këngën e re (FOTO+VIDEO)

BËHUNI GATI TË KËRCENI/ Luana publikon këngën e re (FOTO+VIDEO)

Luana Vjollca ka publikuar sot bashkëpunimin e shumëpritur me këngëtarin nga Kosova, Ramadan Krasniqin i njohur si Dani. Kënga mban titullin “Sonte” dhe është shumë ritmiike.

Për melodinë dhe tekstin është kujdesur Fifi ndërsa Luana në klip shfaqet si gjithnjë shumë tërheqëse.

Kënga brenda pak minutave ka arritur mijëra shikime në Youtube dhe është pëlqyer shumë nga publiku.

“Une vdesper kenge qe te percjellin shume energji pozitive dhe lumturi. Shijojeni”, shkruan Luana për këngën e re.