“Modelja e bëshme ju përshëndet nga Tajlanda me disa poza seksi” – AlpeGossip
“Modelja e bëshme ju përshëndet nga Tajlanda me disa poza seksi”

“Modelja e bëshme ju përshëndet nga Tajlanda me disa poza seksi”

Kelly Brook tashmë është një prej modeleve më të famshme në mbarë botën.

Ishin format bombastike ato që e spikatën në tregun e modës dhe i dhanë famë të menjëhershme.

Brook është një modele e veshjeve të brendshme, ku herë pas here provokon ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo është shfaqur duke pushuar me të dashurin e saj në Tajlandë.