NË MES TË DEBORËS DHE MBI SKI/ Këto janë destinacionet që zgjodhën Vip-at për 2019 (FOTO) – AlpeGossip
NË MES TË DEBORËS DHE MBI SKI/ Këto janë destinacionet që zgjodhën Vip-at për 2019 (FOTO)

NË MES TË DEBORËS DHE MBI SKI/ Këto janë destinacionet që zgjodhën Vip-at për 2019 (FOTO)

Pas muajve të ngrohtë duket se 2019 ka nisur me ditë të ftohta dhe dëborë. Personazhet e njohur kanë “braktisur” çdo angazhim dhe  kanë vrapuar menjëherë bashkë me familjen në vendet me borë.

Të veshur me xhup dhe kapuç ata vip-at kanë publikuar fotot ku shfaqen duke shijuar momentet e bukura me  dëborë.

Destinacionet që  preferuan nuk ishin vetëm në shtetet e huaja por edhe në Shqipëri .

Orgesa Zaimi

View this post on Instagram

#LetItSnow ❄️ #HappyNewYear2019 #TheBeqas 🤘

A post shared by Orgesa Zaimi (@orgesazaimi) on

Xhemi Shehu

Kledi Kadiu

Rezarta Shkurta

Dritan Shakohoxha

Uindi Haxhiaj

AlpeNews.al