Bebe Rexha flet SHQIP e maskuar si GJYSHE: ”Tu paj cigare, a je majr?” (VIDEO) – AlpeGossip
Bebe Rexha flet SHQIP e maskuar si GJYSHE: ”Tu paj cigare, a je majr?” (VIDEO)

Bebe Rexha flet SHQIP e maskuar si GJYSHE: ”Tu paj cigare, a je majr?” (VIDEO)

Bebe, faleminderit për këtë video epike!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha na ka treguar gjithmonë se ka një sens të lartë humori dhe këtë sapo na e rivërtetoi me një postim në Instagram. Ajo i ka habitur të gjithë pasi u shfaq në video e veshur si një gjyshe shqiptare që jeton në Amerikë dhe flet shqip me vajzën që i bëri videon, e cila e pyet nëse është mirë dhe shumë gjëra të tjera.

“Ja çfarë bej unë në kohën e lirë (Po kjo jam unë e veshur si një gjyshe dhe jam duke folur shqip)”, ka shkruar Bebe ndërsa kja sjellë reagime të shumta te fansat.