Enca Haxhia në telashe! Del nga natyra e saj ekspresive dhe… kërkon ndihmë në Zot (FOTO) – AlpeGossip
Enca Haxhia në telashe! Del nga natyra e saj ekspresive dhe… kërkon ndihmë në Zot (FOTO)

Enca Haxhia në telashe! Del nga natyra e saj ekspresive dhe… kërkon ndihmë në Zot (FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia ka dalë nga natyra e saj ekspresive dhe këtë herë ka bërë një postim krejtësisht ndryshe nga sa jemi mësuar.
Enca ka publikuar ikonën e Virgjëreshës Maria dhe krah saj drejton një lutje.

Këngëtarja ‘vuan’ nga mendimet e këqia dhe pë rkëtë kërkon ndihmë lart në qiell.

‘Hekmi do mendime qe i kom Amen’ shkruan Enca.

Nuk dihet se çfarë po ndodh me këngëtaren po të gjithë janë befasuar me postimin e saj.

Pjesën më të madhe të kohës Enca publikon foto mjaft provokuese.