Marina Vjollca ju ngroh zemrën me këtë foto nga St. Moritz – AlpeGossip
Marina Vjollca ju ngroh zemrën me këtë foto nga St. Moritz

Marina Vjollca ju ngroh zemrën me këtë foto nga St. Moritz

Pasi ka përfunduar eksperiencën e parë televizive në Klan dhe po ashtu motra e saj Luana Vjollca ka mbyllur me sukses edicionin e parë të ‘Shiko kush luan’ moderatoret janë duke kaluar disa ditë relaksi në një prej vendet më luksoze në Zvicër.
Nga St. Moritz Marina ka përshëndetur fansat me një foto ku duket mjaft tërheqëse.

Në mesin e natyrës me borë Marina shkruan: Askush nuk është si ti dhe kjo është super fuqia jote.

Moderatorja e njohur dhe partneri i saj Getoar Selimi kanë përshendetur fansat e tyre me kartolina të bukura nga këto pushime relaksuese.