Rrufeja i këput gishtin, 30-vjeçarja e ruan në kavanoz dhe e var në qafë – AlpeGossip
Rrufeja i këput gishtin, 30-vjeçarja e ruan në kavanoz dhe e var në qafë

Rrufeja i këput gishtin, 30-vjeçarja e ruan në kavanoz dhe e var në qafë

Çfarë do bëni me një pjesë të trupit tuaj në se do u këputej? Me siguri që ta ruani në kavanoz nuk është ndonjë nga alternativat.
Por, Torz Reynolds, nga Colchester në Essex, vendosi të ruante gishtin e saj të vogël, i cili u godit nga rrufeja vitin e kaluar.

Fillimisht Torz e mbajti trungun e gishtit në frigorifer të ngrirë dhe pastaj vendosi që ta fuste në një tip kavanozi të vogël, të cilin e ka përshtatur si varëse.

30-vjeçarja mendon se ky modifikim duket shumë bukur, gishti nuk e humbet formën e tij për shkak të tretësirës alkoolike në të cilën ndodhet.

Një çmenduri, por fundja secili ka shije personale…