“MIRMËNGJES BOTË”/ Rezarta Shkurta i vë flakën rrjetit, pozon e zhveshur nga shtrati (FOTO) – AlpeGossip
“MIRMËNGJES BOTË”/ Rezarta Shkurta i vë flakën rrjetit, pozon e zhveshur nga shtrati (FOTO)

“MIRMËNGJES BOTË”/ Rezarta Shkurta i vë flakën rrjetit, pozon e zhveshur nga shtrati (FOTO)

Këngëtarja Rezarta Shkurta ndodhet në Stamboll dhe duket se po i shijon më së miri pushimet e saj. Përmes një postimi në rrjete sociale, Rezarta ka zgjedhur të rrëmbejë gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Postimi i Rezarta Shkurtës.

Gjysmë e shtrirë në krevat, zhveshur dhe me çarçafët e bardhë ndër duar, këngëtarja ka ndarë pozën provokuese, ndërsa përshëndet fansat e saj: “Mirmëngjes botë”.