“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Në konkurencë për LIKET, por ja kush VIP bën namin dhe mban vendin e parë në listë – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Në konkurencë për LIKET, por ja kush VIP bën namin dhe mban vendin e parë në listë

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Në konkurencë për LIKET, por ja kush VIP bën namin dhe mban vendin e parë në listë

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Kida e cila ka postuar një foto që ka vënë kapuç në kokë. Ajo ka marrë 50,391 like, e ndjekur nga 1.8 M followersa.

Luana me 47,492 like

Olsi 5,545 like.

Kristina Baki me 3,497 like

Adelina Berisha me 2.410 like