ZYRTARISHT TË NDARË/ Një tjetër çifti i njohur i jep fund martesës (FOTO) – AlpeGossip
ZYRTARISHT TË NDARË/ Një tjetër çifti i njohur i jep fund martesës (FOTO)

ZYRTARISHT TË NDARË/ Një tjetër çifti i njohur i jep fund martesës (FOTO)

Çifti i njohur Usher dhe Grace Miguel që në fillim të këtij viti bënë të ditur për të afërmit se janë duke shkuar drejt divorcit. Disa muaj më parë lajmin e deklaruan edhe në media ku thanë se kishin vendosur në mënyrë reciproke ndarjen e tyre, por respekti dhe mbështetja për njeri-tjetrin nuk do të perfundonte kurrë.
Ditën e sotme mediat e huaja raportojnë se marrëdhënia e tyre si burrë dhe grua ka përfunduar dhe çështja është zgjidhur edhe në gjykatë.
Dyshja u martuan në vitin 2015 dhe ky vit mbyll në mënyrë zyrtare marrëdhënien e tyre.