SAPO U MARTUAN/ Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth duan një fëmijë (FOTO) – AlpeGossip
SAPO U MARTUAN/ Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth duan një fëmijë (FOTO)

SAPO U MARTUAN/ Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth duan një fëmijë (FOTO)

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth filluan kapitullin tjetër të marrëdhënies së tyre 10-vjeçare këtë javë. Çifti lidhi nyjë më 23 dhjetor në një ceremoni sekrete.

Por dy yjet nuk planifikojnë të ndryshojnë gjendjen e tyre në një të ardhme të afërt.

Një burim për çiftin i ka dhënë fund spekulimeve se këngëtarja dhe Liam duan të kenë një fëmijë tani.

“Të dy i duan fëmijët, por nuk nxitojnë për të krijuar një familje,”-tha burimi.

Çifti u martua në dhjetor në një ceremoni rastësore në shtëpinë e Miley, në Franklin, Tennessee.