Ermal Mamaqi i prish setin e fotografive Amit, komentuesit e KRYQËZOJNË me komente: Do flesh në divan (FOTO) – AlpeGossip
Ermal Mamaqi i prish setin e fotografive Amit, komentuesit e KRYQËZOJNË me komente: Do flesh në divan (FOTO)

Ermal Mamaqi i prish setin e fotografive Amit, komentuesit e KRYQËZOJNË me komente: Do flesh në divan (FOTO)

Çifti Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska po shijojnë disa ditë pushimesh në Francë.

Dhe sigurisht në një vend përrallor siç është ky shtet, nuk mungojnë fotot dhe videot që Ami ndan me ndjekësit e saj në Instagram.

Por një moment duket se nuk ka shkuar si duhet, pasi Ermali i ka prishur setin fotografik që po bënte bashkëshortja në derën e një hoteli luksoz.

“Ja si prishet një set fotografik te dera hotelit… O më mir e”, shkruan ai.

Fansat kanë qeshur më foton e publikuar, ndërsa disa prej tyre i thonë Ermalit se do të flejë në kolltuk sonte.

“Ti s’je në vete”.

“Ke për të fjetur në divan sonte”, janë disa nga komentet.

E kuptojmë që ky është tipi i moderatorit, por sërish: Si munde Ermaaaal!