FLORI MUMAJESI I JEP FUND BEQARISË/ Jeta e tij PRIVATE nga lidhja me Soni Malajn, Orinda Hutën deri tek… – AlpeGossip
FLORI MUMAJESI I JEP FUND BEQARISË/ Jeta e tij PRIVATE nga lidhja me Soni Malajn, Orinda Hutën deri tek…

FLORI MUMAJESI I JEP FUND BEQARISË/ Jeta e tij PRIVATE nga lidhja me Soni Malajn, Orinda Hutën deri tek…

Flori është një ndër kantautorët më të dashur në Shqipëri dhe një ndër djemtë më simpatik gjithashtu. Ai  është përfolur gjithmonë për lidhje dashurie por rrallë herë Flori i ka pranuar. Ditën e djeshme ai ka pubnlikuar një foto ku tregonte se është fejuar.ALPENEWS.AL  ju sjell disa nga lidhjet më të përfolura

1) Flori Mumajesi – Soni Malaj

Dashuria e tyre e cila ishte ndër më të bukurat mes personazheve të skenës shqiptare, lulëzoi rreth fundit të viteve 2010. Por, romanca mori fund pa pritur. Asnjëri prej tyre nuk preferoi të japë detaje për ndarjen dhe pak nga pak u distancuan nga njëri-tjetri deri në ndarje. Arsyeja nuk u mor vesh kurrë.

.

2) Flori Mumajesi – Orinda Huta

Kantautori kohë më parë është përfolur edhe për një lidhje me këngëtaren e cila sipas thashethemeve nuk përfundoi aspak mirë. Si dhe ka realizuar para shumë vitesh për Orinda Hutën kengen “Të dua”. Kohë më vonë çifti u ndanë , sot Orinda është martuar me Turjan Hysken ku janë edhe në pritje të fëmijës së tyre të parë.

3) Flori Mumajesi – Elvana Gjata

Për Flori Mumajesin dhe Elvana Gjatën është folur shumë për një lidhje dashurie mes tyre. Herë herë e hasim edhe në ditët e sotme temën e lidhjes së famshme të dyshes por asnjëri nga të dy nuk e kanë pranuan publikisht pavarsisht se thumbuan njëri- tjetrin me hitet e tyre muzikore.

 

4) Flori Mumajesi – Liberta Spahiu

Prej kohësh po përflitet se kantautori Flori Mumajesi dhe moderatorja Liberta Spahiu janë në një lidhje. Madje në portalet online është shkruar se çifti po bashkëjeton, por sesa e vërtetë është kjo nuk dihet pasi asnjëri prej tyre nuk vendos të flasë. Nuk dihet ende zyrtarisht nëse ishte Liberta  fatlumja që mbante në gishtë unazën në foton e postuar ditën e djeshme nga Flori.

AlpeNews.al