SURPRIZË/ “Cardi B” sjell bashkëpunimin me reperin shqiptar (VIDEO) – AlpeGossip
SURPRIZË/ “Cardi B” sjell bashkëpunimin me reperin shqiptar (VIDEO)

SURPRIZË/ “Cardi B” sjell bashkëpunimin me reperin shqiptar (VIDEO)

Reperi shqiptar i hitit “My year” Gashi është kthyer në një ndër këngëtarët më të komentuar të momentit dhe po korrë një sukses të madh në tregun ndërkombëtar. Këngët e tij po kthehen në hite dhe ai është cilësuar si një ndër reperët e rinj i cili do të arri shumë lartë në të ardhmen.

Mirëpo, pas bashkëpunimeve me disa nga artistët më të njohur në Amerikë, Gashi ka surprizuar të gjithë fansat e tij ditën e djeshme teksa ka lënë të kuptohet se do të sjell një bashkëpunim me reperen me famë botërore Cardi B dhe Dj Snake.

Ai ka publikuar një video ku shihet përkrahë reperes së famshme dhe Dj të njohur dhe pranë saj ka shkruar: “Kush është gati për Gashin, Cardi B dhe DJ Snake?’, duke gëzuar kështu fansat.

View this post on Instagram

Who’s ready for new Gashi SNAKE Cardi!?

A post shared by GASHi (@gashi) on