MARIO DEDANOVIÇ FESTON DITËLINDJEN/ Shihni si e uron Albërie Hadërgjonaj (FOTO) – AlpeGossip
MARIO DEDANOVIÇ FESTON DITËLINDJEN/ Shihni si e uron Albërie Hadërgjonaj (FOTO)

MARIO DEDANOVIÇ FESTON DITËLINDJEN/ Shihni si e uron Albërie Hadërgjonaj (FOTO)

Pas postimit  të Kim Kardashian edhe Albërie Hadërgjonaj  uron make up artistin Mario Dedanoviç ,ajo ka publikuar një foto ku shkruan.

Je një inspirim. Jam shumë krenare që ti i ke treguar botës se Shqiptarët janë raca më e bukur dhe e talentuar. Gëzuar ditëlindjen Mario”: