Milva zemërgjerë me kolegen demokrate, i jep çadrën e saj edhe pse bie shi (FOTO) – AlpeGossip
Milva zemërgjerë me kolegen demokrate, i jep çadrën e saj edhe pse bie shi (FOTO)

Milva zemërgjerë me kolegen demokrate, i jep çadrën e saj edhe pse bie shi (FOTO)

Dikur ministre e Ekonomisë në qeverinë Rama 1, zonja Milva Ikonomi duket një tip shumë babaxhane. Teksa është mbyllur seanca e Parlamentit dhe jashtë binte shi, ajo është takuar me kolegen e saj demokrate, historianen e njohur Valentina Duka.

Meqenëse ishte pa çadër, Ikonomi i ka ofruar çadrën e saj, edhe pse shiu binte edhe për socialistët, jo vetëm për demokratët.