Albërie Hadërgjonaj provokon nga makina, ja heq trurin fansave duke ngritur këmbën – AlpeGossip
Albërie Hadërgjonaj provokon nga makina, ja heq trurin fansave duke ngritur këmbën

Albërie Hadërgjonaj provokon nga makina, ja heq trurin fansave duke ngritur këmbën

Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët saj janë kthyer në hite dhe dëgjohen nga të gjithë kudo e kurdo.
Albërie është gjithashtu shumë aktive në rrjete sociale ku shpeshherë i mahnit fansat me postimet e saj.

Në videon e fundit të publikuar në Instastory këngëtarja shfaqet në makinë me një mikeshë.

Në një moment me delikatesë ajo ngre këmbën duke provokuar paksa me këtë video.

Si gjithmonë Albërie shfaqet në super formë dhe kjo video nuk kishte si të mos vidhte vëmendjen e fansave.