JO MË BRUNE/ Nevina Shtylla bëri ndryshimin e papritur, “zhgënjehet”… (FOTO) – AlpeGossip
JO MË BRUNE/ Nevina Shtylla bëri ndryshimin e papritur, “zhgënjehet”… (FOTO)

JO MË BRUNE/ Nevina Shtylla bëri ndryshimin e papritur, “zhgënjehet”… (FOTO)

Moderatorja bukuroshe Nevina Shtylla befasoi publikun dhe ndjekësit e saj me ndryshimin e pamjes.

Në një foto të postuar në ‘’Instagram’’, Nevina ka hequr dorë nga flokët e zeza duke u dhënë ngjyrë të çelur. Megjithëse ajo mbetet sërish simpatike, moderatorja tjetër e njohur Arjola Shehu nuk e ka mirëpritur këtë zgjedhje të prezantueses së ‘’Proçesit Sportiv’’ dhe ‘’E Diell’’ në ”Top Channel”.

Prapëseprapë, ky ndryshim është pëlqyer nga ndjekësit e saj.