U BEFASUAM/ Oriola paska një adhurues të fshehtë dhe i ka bërë një super dhuratë (FOTO) - AlpeGossip
U BEFASUAM/ Oriola paska një adhurues të fshehtë dhe i ka bërë një super dhuratë (FOTO)

U BEFASUAM/ Oriola paska një adhurues të fshehtë dhe i ka bërë një super dhuratë (FOTO)

Oriola Marashi është një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar.

Modelja ka treguar se sot ka marrë një dhuratë fantastike. Ajo ka publikuar një Instastory video të një buqete gjigante në formë zemre plot trendafila të kuq.

Duket se kjo surprizë Oriolës i ka ardhur nga dikush pa emër, që me shumë mund të jetë një adhurues i fshehtë i modeles shqiptare.

Megjithatë ajo e ka falenderuar personin që i ka dërguar trendafilat duke shkruar: “Faleminderit kushdo që m’i ka dërguar”.