PARAJSË BAHAMAS/ Tuna nis pushimet dhe fotot me bikini “tërbuan instagramin” – AlpeGossip
PARAJSË BAHAMAS/ Tuna nis pushimet dhe fotot me bikini “tërbuan instagramin”

PARAJSË BAHAMAS/ Tuna nis pushimet dhe fotot me bikini “tërbuan instagramin”

Ndërkohë që dyqanet janë mbushur me zbukurimet e festave të fundvitit, Tuna Sejdi ka nisur pushimet ekzotike dhe po merr rreze dielli në Bahamas.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar disa foto me bikini, edhe pse na duhet të themi që nuk janë shumë të qarta.

Pas lindjes Tuna riktheu format me punë dhe palestër dhe duket se rezultati s’ka nevojë për shumë fjalë.

Në foton e publikuar këngëtarja ka pozuar me bikini të kuqe dhe të zeza dhe duket perfekte. Në sy na bie barku i sheshtë dhe me muskuj që ia kemi zili.