Elvana nuk “fsheh” asgjë! Këto janë prapaskenat e “Off Guard”… (FOTOT) – AlpeGossip
Elvana nuk “fsheh” asgjë! Këto janë prapaskenat e “Off Guard”… (FOTOT)

Elvana nuk “fsheh” asgjë! Këto janë prapaskenat e “Off Guard”… (FOTOT)

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar klipin e saj më të fundit me reperin Ty Dolla Sign, “Off Guard”.

Përmes këtij klipi Elvana ka sjellë atmosferën e verës duke u shfaqur dhe vetë mjaft seksi. Përmes disa fotove të publikuara nga vetë Elvana në rrjete sociale ajo na tregon pjesë nga prapaskenat e realizimit të klipit.

Gjithashtu gjatë ditës që lamë pas ajo ka bërë të ditur se do të jetë pjesë e albumit special të “Poo Bear” së bashku me emra të njohur si Jennifer Lopez apo Justin Bieber.