NDAHET NGA NORA/ Roberti kapet mat me të dashurën e re në hotelin luksoz (FOTO) – AlpeGossip
NDAHET NGA NORA/ Roberti kapet mat me të dashurën e re në hotelin luksoz (FOTO)

NDAHET NGA NORA/ Roberti kapet mat me të dashurën e re në hotelin luksoz (FOTO)

Robert Berisha duket se e ka harruar Norën pas ndarjes së tyre të bujshme dhe ka nisur pushimet me të dashurën e re. Çifti ndodhen në një resort në Turqi.

“Prive.al” ka siguruar dy foto ku Roberti shfaqet në tavolinë me vajzën në fjalë.

Identiteti i vajzës nuk dihet dhe fytyra e saj nuk duket duke qenë se është fotografuar me kurriz.

Çifti shfaqen duke biseduar teksa shijojnë pamjen e konsumojnë një pije.

Dyshja ndodhen në një prej hoteleve më romantike në Turqi, i preferuar shumë nga çiftet.