Duke reklamuar fustanin e ri, Zaiminës për pak sa nuk i doli komplet gjoksi! (FOTO) – AlpeGossip
Duke reklamuar fustanin e ri, Zaiminës për pak sa nuk i doli komplet gjoksi! (FOTO)

Duke reklamuar fustanin e ri, Zaiminës për pak sa nuk i doli komplet gjoksi! (FOTO)

Këngëtarja Zaimina Vasjari kas rikthyer format trupore menjëherë pas lindjes së vajzës.

Ka pak muaj që ajo u bë nënë për herë të parë dhe trupi i saj duket po aq seksi sa e kishte edhe para shtatzënisë.

Ajo ishte aktive në Instagram me publikimin e fotografive edhe kur ishte shtatzënë dhe merrte vëmendje me fotosesione por sytë të gjithë i rikthyen në drejtim të saj pas publikimit të fotosesioneve të fundit.

Në një postim që sapo e bëri Zaimina shihet duke reklamuar një fustan të ri të marrë nga linja që bartë emrin e saj ndërsa ajo çfarë bie në sy është gjoksi i cili për pak sa nuk i doli i tëri.