Zaimina Vasja me linja perfekte?! Gaboheni, ajo sapo tregoi “tmerrin” e saj pas shtatëzënisë (FOTO) – AlpeGossip
Zaimina Vasja me linja perfekte?! Gaboheni, ajo sapo tregoi “tmerrin” e saj pas shtatëzënisë (FOTO)

Zaimina Vasja me linja perfekte?! Gaboheni, ajo sapo tregoi “tmerrin” e saj pas shtatëzënisë (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari pak muaj më parë u bë nënë për herë të parë. Mirëpo ajo që ra në sy te Zaimina ishte fakti se ajo u rikthye shumë shpejt në format e saj të më përparshme, duke na bërë të dyshonim nëse kishte lindur me të vërtetë apo jo.

Tani që erdhi vera mesa duket Zaimina ka vendosur të tregojë që ajo nuk është dhe aq perfekte sa dukej, madje ndoshta ka ndarë me fansat “tmerrin” më të madh të të gjitha femrave.

CELULITI! Zaimina sapo e pranoi që ka celulit dhe është duke e trajtuar atë. Kështuqë vajza mund ta kuptoni se nuk jeni të “vetmet” që keni “difekte” të vogla shumë normale për një femër./AlpeNews.al/