PROVOKUESE SI ASNJËHERË/ Bebe Rexha çmend rrjetin një ditë pasi lançoi këngën e re (VIDEO) - AlpeGossip
PROVOKUESE SI ASNJËHERË/ Bebe Rexha çmend rrjetin një ditë pasi lançoi këngën e re (VIDEO)

PROVOKUESE SI ASNJËHERË/ Bebe Rexha çmend rrjetin një ditë pasi lançoi këngën e re (VIDEO)

Bukuroshja shqiptare Bebe Rexha, u shfaq në duet me J Balvin dhe David Guetta, dy superyje të muzikës.

 

Ajo ka lansuar një ditë më parë projektin e ri të saj.

Kënga u prit mjaft mirë dhe u pëlqye shumë nga publiku dhe adhuruesit që e kan mbështetur vazhdimisht në karrierën e saj . Bebe rrëmbeu vëmendjen duke bërë dridhje të të pasmeve në këtë klip.

 

 

Këngëtarja e njohur është shfaqur tejet provokuese nëpërmjet një postimi të publikuar në profilin personal në instagram. Ajo ka bërë publike një video ku vuri në plan të parë gjoksin e saj.

Me këtë Bebe tregoi se ajo nuk ka komplekse që të tregojë asetet e saj dhe këtë gjë ajo e tregon vazhdimisht nëpërmjet fotove dhe videove provokuese që ajo publikon vazhdimisht në rrjetet sociale.

Bebe është një prej emrave më të pëlqyer të muzikës amerikane, duke na bërë të ndihemi krenarë për të.

View this post on Instagram

💋 Bisous 💋

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on