NUK DUKET DHE AQ KEQ/ Adelina i bën “make up” bashkëshortit dhe ai s’e kupton (FOTO) – AlpeGossip
NUK DUKET DHE AQ KEQ/ Adelina i bën “make up” bashkëshortit dhe ai s’e kupton (FOTO)

NUK DUKET DHE AQ KEQ/ Adelina i bën “make up” bashkëshortit dhe ai s’e kupton (FOTO)

Rreth një vit më parë Adelina Tahiri lidhi kurorë me avokatin maqedonas Serjoza Markov, në dhjetor të 2017-s. Çifti mirëpriti djalin e parë Jon më 27 gusht, ndërsa tregoi se dashuria dhe përkujdesja mes tyre vazhdon të jetë i njëjtë.

Ndërsa ai tashmë është pjesë e postimeve të saj në rrjetet sociale, ditën e sotme këngëtarja ndau një tjetër imazh me të shoqin.

Pa dhënë shumë informacione se ku ndodhen, Adelina Tahiri postoi një “selfie”, por detaji që vumë re ishe syri i lyer i Markovit.

Në fakt nuk është makijazh i mirëfillt, por vetëm një nga filtrat që ka përdorur këngëtarja për të bërë foton dhe bashkëshorti i saj me siguri nuk e ak vënë re.

Adelina tregon gjithmonë se është shumë e dashuruar me bashkëshortin dhe së fundmi ka treguar se kanë në plan të nisin fëmijën e dytë.