HARROJENI DAN BILZERAN/ Tony Toutoun-i është mbreti i ri i Instagram-it (FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI DAN BILZERAN/ Tony Toutoun-i është mbreti i ri i Instagram-it (FOTO)

HARROJENI DAN BILZERAN/ Tony Toutoun-i është mbreti i ri i Instagram-it (FOTO)

43 vjeçari iraniano-amerikan Tony Toutouni i njohur për jetë e tij ekstravagante mes luksit, makinave dhe avionëve nuk heziton të jetë po aq transparent edhe kur e pyesin për marrëdhëniet e tij me femrat.

 I vetëquajtur Mbret i Instagram-it dhe me një pasuri prej 75 milion, ai e ka filluar aktivitetin e tij me një lokal nate të cilin e pati quajtur Hollywood, ndërsa sot është një personazh i njohur i rrjeteve sociale që e kanë lejuar atë të krijojë një perandori financiare.
Në një intervistë për “Daily Star”, Tony dha detaje mbi mënyrën se si e kalon kohën.
“Kam pasur 9 femra në shtratin tim. Ka pasur raste edhe 5, 4, 3… varet”, thekson miliarderi, i cili nënvizon se kurrë nuk ka paguar një femër për seks.