E AKUZOJNË SE KA DIÇKA ME SCOTT DISICK/ Khloe Kardashian i mbyll gojën të gjithëve me këto fjalë - AlpeGossip
E AKUZOJNË SE KA DIÇKA ME SCOTT DISICK/ Khloe Kardashian i mbyll gojën të gjithëve me këto fjalë

E AKUZOJNË SE KA DIÇKA ME SCOTT DISICK/ Khloe Kardashian i mbyll gojën të gjithëve me këto fjalë

Marrëdhënia e Scott Disick me familjen Kardashian ka ngjallur gjithmonë shumë diskutime. 36-vjeçari është parë në momente të ndryshme pranë pjesëtarëve të familjes së famshme, duke ngritur dyshime mbi këtë marrëdhënie.

Urimi i Khloe Kardashian për ditëlindjen e tij i habiti të gjithë dhe bëri që shumë fansa të aludonin se midis saj dhe Scott ka pasur diçka më shumë se miqësi. Pas këtyre lajmeve, Khloe është shprehur se i vjen keq për ata njerëz që nuk arrijnë t’i kuptojnë disa marrëdhënie dhe se ajo dhe Disick janë një familje.

Kujtojmë se Scott është babai i 3 fëmijëve me Kourtney Kardashian, por raporti i tyre i dashurisë ka përfunduar shumë vite më parë.