LAJM I ËMBËL/ Këngëtari i njohur shqiptar bëhet baba për herë të dytë – AlpeGossip
LAJM I ËMBËL/ Këngëtari i njohur shqiptar bëhet baba për herë të dytë

LAJM I ËMBËL/ Këngëtari i njohur shqiptar bëhet baba për herë të dytë

Këngëtari i njohur, Skerdi Ago dhe partnerja e tij Vesa janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshortja e këngëtarit përmes një postimi në Instagram.

Këngëtari i njohur shqiptar bëhet baba për herë të

“Sot, Zoti e bekoi familjen tonë edhe me një djalë. 20 maji do të mbetet përherë lumturia jonë e dytë. Mirë se erdhe bota jonë”, është shprehur ajo në Instagram në fotografinë e parë me të birin dhe Skerdin.

Këngëtari i njohur shqiptar bëhet baba për herë të

Reo është emri i përzgjedhur për bebushin që iu dha për herë të dytë epitetin e prindit, pas Roit që ishte bekimi i tyre i parë.

Këngëtari i njohur shqiptar bëhet baba për herë të