E VUTË RE EDHE JU? Kjo foto e Betrix Ramosaj ka diçka që “nuk shkon” – AlpeGossip
E VUTË RE EDHE JU? Kjo foto e Betrix Ramosaj ka diçka që “nuk shkon”

E VUTË RE EDHE JU? Kjo foto e Betrix Ramosaj ka diçka që “nuk shkon”

Beatrix Ramosaj, bukuroshja shqiptare është një nga më të ndjekurat dhe më të përfolurat e ekranit shqiptar. Ndonëse në fillim e nisi me këngën, ajo tani duket paksa e distancuar nga muzika. Beatrixi është më e fokusuar dhe aktive në rrjetet e saj sociale ku dhe poston gjatë gjithë kohës.

Ditën e sotme ajo ka postuar një foto të sajën ku duket tepër e bukur por ka diçka që nuk shkon. Nëse e shohim foton me kujdes a nuk ju duket sikur buzët e Beatrixit kanë ndryshuar pak? Më sakt kanë ndryshuar shumë sepse pak nuk do të ishte mënyra e duhur për ta përshkruar ndryshimin .

Hidhini një sy fotos së mëposhtme dhe ndoshta e kuptoni këtë gjë pa parë akoma se si i ka patur.

Nëse akoma nuk e vëreni dallimin na lini t’ju tregojmë diçka tjetër.

Mmm… Po tani na kuptoni? Nëse jo kemi disa të tjera.

Pra si mendoni? Operacion plastik, photoshop, apo overline buzësh(gjë për të cilën dyshojmë shumë)? /AlpeGossip.al