ISH BASHKËSHORTI I RUDINA DEMBACAJ DO BËHET BABA PËR HERË TË DYTË/ Partnerja pozon me barkun e rrumbullakosur – AlpeGossip
ISH BASHKËSHORTI I RUDINA DEMBACAJ DO BËHET BABA PËR HERË TË DYTË/ Partnerja pozon me barkun e rrumbullakosur

ISH BASHKËSHORTI I RUDINA DEMBACAJ DO BËHET BABA PËR HERË TË DYTË/ Partnerja pozon me barkun e rrumbullakosur

Ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt, Aleksandër Varfaj, prej disa kohësh është në një lidhje të re, tashmë të konsoliduar, me një vajzë me emrin me Mariza Preza.

Ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt baba për herë të

Së fundmi, vëmendjen e ka marrë një postim i Marizës, ku ka pozuar me një fustan saten të zi. Në foto barku i saj duket më i rrumbullakosur se zakonisht dhe direkt kanë nisur komentet. “A po pret një bebush?”, e pyesin ndjekësit.

Ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt baba për herë të

Partnerja e Aleksit duke se e ka konfirmuar duke i kthyer përgjigje me nga një puthje.

Ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt baba për herë të