"NËSE ZGJAT MË SHUMË KARANTINA KY..."/ Rudina Dembacaj na tregon momentin kur Mark Frroku lyen... (FOTOT) - AlpeGossip
“NËSE ZGJAT MË SHUMË KARANTINA KY…”/ Rudina Dembacaj na tregon momentin kur Mark Frroku lyen… (FOTOT)

“NËSE ZGJAT MË SHUMË KARANTINA KY…”/ Rudina Dembacaj na tregon momentin kur Mark Frroku lyen… (FOTOT)

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku tashmë një nga çiftet më të reja të showbizz-it shqiptar.

Këto ditë karantine siç duken edhe në fotot e shumta dhe në instastoryt e tyre, çifti ka vendosur ta kalojnë izolimin bashkë.

Në storyn e fundit të postuar nga Rudina shihet Mark Frroku i cili ndodhet në oborr dhe lyen kangjellat e vendosura në oborrin e shtëpisë së tyre.

Rudina në videon e saj në instastory thotë:

” Po zgjati dhe pak karantina, ky ka me ly gjith lagjen.”

AlpeGossip.al ju sjell disa foto të shkëputura nga instastory i Rudinës.