“MUST HAVE” I PRANVERËS/ Ngjyra që po “çmend” këtë sezon VIP-at shqiptarë – AlpeGossip
“MUST HAVE” I PRANVERËS/ Ngjyra që po “çmend” këtë sezon VIP-at shqiptarë

“MUST HAVE” I PRANVERËS/ Ngjyra që po “çmend” këtë sezon VIP-at shqiptarë

E kemi parë të hynte me forcë në koleksionet e 2019-tës por edhe në preferencat e emrave të njohur të ekranit.

Vip-at e kanë zgjedhur për pantallona, funde, bluza, fustane madje edhe për  aksesor dhe duket se  ngjyra portokalli do të pushtojë veshjet tuaja në këtë sezon.

Ngjyra e modës pranverë – verë 2019 zgjidhet portokallia dhe sfumaturat e saj nga ato me te theksuara deri tek ato me te zbehta apo  pastel  madje kjo nuancë  u prezantua në të gjitha pasarelat e markave të njohura gjatë javës së modës.

Ngjyra portokalli është “must have”  i sezonit të pranverës prandaj vajza përgatituni.

Kiara Tito

Rina Balaj

Lori Hoxha

Rudina Magjistari

Bieta Sulo

Roza Lati

AlpeNews.al