UL REÇIPETAT EDHE NXJERR GJOKSIN/ Dafina Zeqiri “trullos” fansat me foton e postuar – AlpeGossip
UL REÇIPETAT EDHE NXJERR GJOKSIN/ Dafina Zeqiri  “trullos” fansat me foton e postuar

UL REÇIPETAT EDHE NXJERR GJOKSIN/ Dafina Zeqiri “trullos” fansat me foton e postuar

DAfina Zeqiri është një nga këngëtaret me shumë stil dhe me këngë mjaft të pëlqyera nga shqiptarët.

Pas rikthimit nga Amerika ajo është duke  shijuar sukseset e këngës që bashkëpunoi me reperin Lumi B.

Dafina është shumë aktive në rjetin social Instagram ku poston video edhe foto të nxehta .

Ditën e sotme ajo ka publikuar  një foto bashkë me mikeshën e saj ku shihet të uli reçipetat.