“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Mban “REKORDIN” nga liket, Capital T kryeson listën (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Mban “REKORDIN” nga liket, Capital T kryeson listën (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Mban “REKORDIN” nga liket, Capital T kryeson listën (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Capital T i cili ka postuar një foto nga pushimet me 71,357 like i ndjekur nga 1.2 M followersa.

Më pas vjen Sara Hoxha me 22,849 like.

Klea Huta 17,328 like.

Nora Istrafi 11,574 like.

Romeo Veshaj 4,272 like.