“I FRIKËSOJ MESHKUJT”/ Modelja mendon se është “shumë e bukur” për të gjetur dashurinë – AlpeGossip
“I FRIKËSOJ MESHKUJT”/ Modelja mendon se është “shumë e bukur” për të gjetur dashurinë

“I FRIKËSOJ MESHKUJT”/ Modelja mendon se është “shumë e bukur” për të gjetur dashurinë

Bukuria ka lënë të vetmuar një modele. Pas ndarjes me të dashurin para dy vitesh, Jenna Thompson deklaroi sot se takimet e rradhës kanë qenë një katastrofë.

Ajo mendon se është shumë e bukur për të gjetur dashurinë e jetës, ndonëse ka patur takime me djem të ndryshëm.

“Unë mendoj se i frikësoj meshkujt. Unë duket se tërheq meshkujt që duan vetëm një gjë. Njerëzit mendojnë se do mbarojnë punë me mua dhe kjo është e vetmja gjë që duan. Askush nuk më sheh për dicka më serioze”, tha nëna e dy fëmijëve në emisionin “This Morning Today”.

Por shikuesit nga shtëpia kishin reagime të ndryshme për këtë çështje. Disa i thonin se bukuria duket në shpirt jo në paraqitjen e jashtme, ndërsa të tjerë e paragjykonin për vetëbesimin e tepruar.