ARBORI LË PA FJALË BORA ZEMANIN/ I shpreh dashurinë në mënyrën më të bukur (FOTO) – AlpeGossip
ARBORI LË PA FJALË BORA ZEMANIN/ I shpreh dashurinë në mënyrën më të bukur (FOTO)

ARBORI LË PA FJALË BORA ZEMANIN/ I shpreh dashurinë në mënyrën më të bukur (FOTO)

Moderatorja e njohur e ekranit, Bora Zemani, është një ndër femrat më të komentuara në media e të ndjekura në rrjete sociale, ku ndan shpesh momente me të voglin e saj, Arborin

Së fundmi, ai e ka lënë pa fjalë të ëmën teksa i ka shprehur fjalët më të bukura të dashurisë. Teksa Bora i kërkonte t’i thoshte diçka të bukur, Arbori iu përgjigj: “Ti je bukuroshe”.

“Po një gjë tjetër të bukur?”, e pyet Bora, ndërsa i biri ia ka kthyer: “Ti je familje”, duke e lënë pa fjalë moderatoren.

“Ça jam? O dashuri, o dritë, o jetë! O zemra e mamit ti! Familje je dhe ti, jemi familje dashuri.”- ja ka kthyer Bora teksa puthte të birin.